Amorous Adventures Turkish Translation

From Skyrim Nexus Latest Files


Amorous Adventures-SexLab Skyrim dünyasındaki Romantik ilişkilerini aşklarını ve sevgililerini belirleyen görevlerin atamasını yapar. Bu görevler normal oyun akışı içerisinde oyuna bağlı olarak gelişir ve ilişkilerinin seviye aşamaları Skyrim görevleriyle orantılı olarak açılır. Mesela Serana ile olan aşk görevi macerası onu tabutundan ilk kurtardığın zaman açılacak olan bir konuşma penceresiyle başlar. Güve rahibini kurtaracağın mağarada sonraki seviyeyi tetikleyen konuşma menüsü açılır. Bu görev annesini kurtardığın zaman bir seviye daha ilerler ama bitmez. Dibella rahibeleriyle olan kutsamasına kadar onunla sevgili seviyesine ulaşlamazsınız. Uzun süreli bir ilişki görevidir bu. Bunun gibi bir çok görev vardır ve bu görevler belirli bir seviyeye kadar ilerlemiş olduğunuz oyununuzda tetiklenerek açılmaz.. ilk konuşma menüleri açılır ama neyin ne olduğu anlaşılmadan aşk göreviniz ya kitlenir ya da bir anda biter. Bu Modu tam manasıyla oynamak istiyorum derseniz yeni bir Skyrim macerasına başlamanız gerekmektedir..

Bütün çeviriyi oyuncunun Kadın Karakterde olması üzerine yaptım. Erkek karakterde iken konuşma menülerinde oluşabilecek anlam değişiklikleri konusunda hiç bir fikrim yok!

Diğer önemli mevzu da sisteminizde SexLab ve tüm animasyon modüllerinin yüklü olması gereklidir. SexLab ve diğer animasyon modları NEXUS sitesinden Yayınlanmamaktadır.

SexLab yüklü olmadan bu modu oynamak fazla bir şey ifade etmez!!

OSEX modülünü çok denedim ama bir türlü ısınamadım. Zaten Nexus’ta yayınlanan demonun demosu tarzında bir şey!! Bu yüzden OSEX uyumlu çeviriyi yapmadım, yapmayacağım..

Son olarak çeviri tamamen ARGO TÜRKÇESİ ile yapılmıştır. Yaşınız küçükse veya terbiye sınırlarlarınız Günlük Konuşma Öz Türkçesi olan Argo Tabirlerine elvermiyorsa LÜTFEN bu çeviriyi indirmeyin. (Örneğin ”Fuck you baby– Kahrolası – canın cehenneme” demek değildir. Ne olduğunu herkes çok iyi bilir, yeri geldiğinde söyler, ama yazıya dökemez! Ya da sırf kibar olduğunu belirtmek için forum sitelerinde çok medeni bir kelime olan İngilizin Penis’ini kullanır, kimse de onu yadırgamaz. Google amca bile penis’in Türkçe karşılığını yazamayacak kadar edeplidir. Anlayacağınız +18’lik Mod çevirisi ve SexLab bütünlemesinde ”Fuck you baby — Seni sikmek istiyorum bebeğim” olarak çevrilmiştir.)

meraklıyım, öğrenmek istiyorumcular için: SexLab=LoverslabOriginal URL: https://www.nexusmods.com/skyrim/mods/95772

Leave a Reply