Build Your Own Breezehome – Polish Translation

From Skyrim Nexus Latest Files


Opis:

Tłumaczenie modyfikacji Build Your Own Breezehome. Modyfikacja dodaje możliwość zbudowania własnego w pełni dostosowanego pod własne potrzebny Wietrznego Domku. Dodatkowo zostało dodane kilka zadań. Zadania można rozpocząć od razu po przeczytaniu ksiąg schowanych w Wietrznym Domku. Dzięki modyfikacji możemy zbudować – Kącik Alchemii, Warsztat Kowala, Zbrojownie, Podziemia, Spiżarnie, Bar na napoje, Łazienkę, Strych, Sanktuarium Maga, Sypialnie i inne. Jest też dużo manekinów, stojaków na pancerz, stojaków na broń, półek na mikstury, półek na książki i miejsc na przedmioty pochodzące z zadań i ich repliki.

[font=Comic Sans MS]Ważne:[/font]

1) Przed zainstalowaniem modyfikacji i tłumaczenia zrób czysty zapis, ponieważ modyfikacja i tłumaczenie zawiera skrypty.

2) Przed zainstalowaniem modyfikacji i tłumaczenia zabierz wszystkie przedmioty z Wietrznego Domku jeśli nie zaczynasz nowej gry. Wszystkie zostawione przedmioty mogą zniknąć, zostać rozrzucone po Wietrznym Domku, kolidować z innymi teksturami i powodować inne bugi.

[font=Comic Sans MS]Jak zacząć?[/font]

Idź do Proventusa Avenicci (zarządcy), który przesiaduje w Smoczej Przystani (Biała Grań) i kup u niego “Umeblowanie Tartaku” (250 sztuk złota).

Zarządca umieści w piwnicy Wietrznego Domku warsztat ciesielski,  kufer z materiałami budowlanymi i pniak do rąbania drewna.

Build Your Own Breezehome

Dawnguard[/url]

Hearthfire[/url]

Dragonborn[/url]

Instalacja:

Wystarczy umieścić plik .esp i folder scripts do folderu Skyrim / Data i podmienić.

Możliwa jest też instalacja tłumaczenia poprzez Nexus Mod Manager.

plymster

Autor tłumaczenia – CARANDIRU123Original URL: https://www.nexusmods.com/skyrim/mods/98801

Leave a Reply