Forgotten Wenches Turkish Translation

From Skyrim Nexus Latest Files


Forgotten Wenches (Custom Armors) – Immersive Wenches Ana modunun yan paketidir. Bu çeviri paketi yüklemede vanilla armors olan versiyona uymaz. O yüzden ana mod sayfasındaki Forgotten Wenches (Custom Armors) yazanı indireceksiniz. Bu kıyafetleri görebilmek için diğer Zırh modu olan Falmer Bikini Armor modunu da şiddetle tavsiye ederim.

Mod içeriğine gelirsek: Bu yosmalar Yitikelf’lerin sorgusuz bağımlısı ve koruyucusudur. Yitikelf’ler ile savaşın esnasında öldürülen bir Yitikelf’in cesedinden yumurta oluşumu meydana gelir. Bu yumurtalardan Yitik Yosma Güzelleri doğar. Onlar ölen partnerlerini tekrar diriltebilir veya bir çok Çıyan türünü sana karşı savaşması için çağırabilir. Çok ama çok zorlu mücadeleler seni bekliyor.

MCM menüsünden zorluk derecesini acemi veya çırak olarak ayarlamanı tavsiye edeceğim. Zor ayarlarda bu Yosmalar sana hiç şans tanımayacaktır. Bu zorluk dereceleri Skyrim zorluğundan farklıdır ve aşırı derecede zorlayıcıdır.

Diğer oluşum ve doğma şans oranlarını da MCM menüsünden ayarlayabilirsiniz. Değerlerin 0 olarak ayarlanması durumunda bu mod devreye girmez.Original URL: https://www.nexusmods.com/skyrim/mods/95732

Leave a Reply