Honeypopcorn Skyrim Overhaul – Turkish Translation

From Skyrim Nexus Latest Files


Honeypopcorn Skyrim Overhaul modu 40’tan fazla takipçiyi ve çok farklı düşman türlerini oyuna ekler. Bu karakterlerle şehirlerde, hanlarda ya da gezindiğin arazilerde her an karşılaşabilirsin. Düşman karakterler ya Kendi başlarına ya Mağaralarda ya da Haydutlarla birlikte sana saldıracaklar. Ve bazıları gerçekten insan üstü varlık diye tabir edebileceğimiz cinsten!

Modun yapımcısı Honeypopcorn çok fazla emek harcamış. Bir teşekkürü fazlasıyla hakediyor.

Orjinal modu yükledikten sonra Data klasörü içerisine kopyalayın. Bu çeviri Honeypopcorn Skyrim Overhaul 1.2 update file Dosyası çevirisidir.

Loading Seksi Tablolar Rar dosyası Seksi bayan tablolarından derlediğim Yükleme Ekranı Resimleridir. Orjinal modun resimlerinden oldukça farklıdır. +18 lik Tablolar içerir.

Orjinal mod olmadan çalışmaz. Rar dosyası içerisindeki 78 adet seksi bayan tablosunu Orjinal modun ”textures” dizinindeki ”loadscreenart” adresine kopyalamanız gerekir.

Oyun içerisindeki Loading Menü resimleri için bilgilendirme yazıları silindi. (LSCR satır dizini)

Kendi hazırladığım erotik Yükleme Ekranı Resimleri paketini indirmeniz durumunda bu bilgilendirme yazıları işlevsiz olacağı için.

Tam denetimini yapmadığım için hatalar olabilir. Bilgilendirirseniz düzenlemesini tekrardan gözden geçiririm.

Bu mod yetişkinlere hitap eder. Yaşınız küçükse Lütfen indirmeyin.Original URL: https://www.nexusmods.com/skyrim/mods/96549

Leave a Reply