Immersive Patrols – Polish Translation

From Skyrim Nexus Latest Files


Opis:

Modyfikacja dodaje do gry patrole różnych frakcji. Od teraz w grze pojawią się patrole: Cesarskich żołnierzy, Gromowładnych  żołnierzy, Obrońców Świtu, Bandytów, Thalmorskich żołnierzy, Thalmorskich justycjariuszów, Thalmorskich czarodziejów, Rozbójników, Skaalów i Rieklingów (Solstheim).

Kilka informacji:

1) Jeśli patrol napotka inny wrogi patrol dojdzie do walki pomiędzy nimi i w każdej chwili możesz pomóc sojuszniczej frakcji do której należysz. Wszystko dostosuje się do twojej lojalności wobec frakcji dostępnych w grze. 

2) Jeśli należysz do danej frakcji to nie zostaniesz przez nich zaatakowany, ale jeśli spotkasz wrogów frakcji do której należysz zostaniesz przez nich zaatakowany. 

3) Patrole Obrońców Świtu pojawią się dopiero po odbudowie Twierdzy Obrońców Świtu.

4) Modyfikacja nie używa skryptów więc w każdej chwili możesz ją odinstalować. 

5) Wszyscy przeciwnicy skalują się z twoim poziomem/statystykami. 

6) Po zakończeniu Wojny Domowej, patrole Cesarskich, Gromowładnych i Thalmorczyków znikną. Zostanie tylko frakcja, która wygrała wojnę. 

7) Zniszczenie pozostałych obozów wroga po ukończeniu misji Wojny Domowej całkowicie wyłączy wszystkich NPC z wojny domowej, skutecznie kończąc wojnę domową w ramach tej modyfikacji.

8) Modyfikacja może zostać załadowana w dowolnej kolejności z wyjątkiem modyfikacji związanych z wodą. Jeśli używasz jakiejkolwiek modyfikacji związanej z wodą, ustaw ładowanie tej modyfikacji pod modyfikacjami związanymi z wodą. Najlepiej użyć do tego programu LOOT[/url], który automatycznie ustawi kolejność ładowania modyfikacji. 

Wymagania:

Immersive Patrols

Dawnguard[/url]

Dragonborn[/url]

Instalacja:

Wystarczy umieścić plik .esp do folderu Skyrim / Data i podmienić.

Możliwa jest też instalacja tłumaczenia poprzez Nexus Mod Manager.

Scrabbulor

Autor tłumaczenia: CARANDIRU123Original URL: https://www.nexusmods.com/skyrim/mods/98105

Leave a Reply