Immersive Wenches Turkish Translation

From Skyrim Nexus Latest Files


Immersive Wenches Mod gurubu paketinin ana yüklemesidir. Wenches güzellerini Yosma Güzelleri  olarak adlandırdım. Bu Mod Hanlarda çalışan wenches yani Barmen/Yosmaları ve şehirleri/kasabaları günlük olarak ziyaret eden seyahat halindeki yosmaları ve onların korumalarını oyuna yerleştirir. Ayrıca haydutlar tarafından tutsak edilen Yosma güzellerini kurtarma görevlerini ekler. Tabii ki bu mod sadece yetişkinlere hitap eder. Konuşma menüleri argo Türkçesi kullanılarak çevrilmiştir.. Cinsellik ve çıplaklık ögeleri fazlasıyla yer alır. Yaşınız küçükse Lütfen indirmeyiniz.. 

Mükemmel görüntüye sahip olabilmek için Mod Ana sayfasında yönlendirilen Apachii – KS hairdos – SG Saç paketlerinden hangisi daha çok hoşunuza gidiyorsa o Saç güzelleme Paketlerinden sadece bir tanesinin Ana dizin dosyalarını da yüklemelisiniz. 

Immersive Citizens AI Overhaul Patch ile Realistic Room Rental Enhanced Patch güncellemeleri ise sadece bu modları kullananların isterse yükleyebileceği Türkçe paketleridir..

Daha önceden bu modu yüklemiş ve kullanıyor iseniz oyununuz yeni Script dosyalarını algılayamaz, haliyle de MCM’ menüsünü Türkçe olarak gösteremez. Modu devre dışı bırakarak oyuna girin ve bir kayıt alıp çıkın sonra modu aktifleştirerek tekrar oyuna girin. MCM menüsü Türkçeleşecektir.

Düşük sistemli bilgisayarlarda FPS daralmasına yol açabilir. Sistemin yeteri kadar kuvvetli değilse MCM menüsünden oyuna yerleştirilecek Yosma güzellerinin adedini minimum düzeye getirmen özellikle kapalı mekanlardaki FPS daralmasına çözüm olabilir!

Rar dosyası içerisinde bulunan Yan Paketler klasöründen sadece yüklemiş olduğunuz saç yada diğer modlardan aynı isimdeki olanını Data klasörü içerisine kopyalayarak yer değiştir komutunu vereceksiniz. Diğerlerini yüklemeyeceksiniz!!

Bu Yosma paketlerinin ilk yüklemesi.. Tüm wenches paketlerini sırasıyla güncelleyeceğim!!Original URL: https://www.nexusmods.com/skyrim/mods/95714

Leave a Reply