LC_Build Your Noble House – Polish Translation

From Skyrim Nexus Latest Files


Opis:

Modyfikacja daje możliwość zbudowania dużej wioski z własnym zamkiem. Przygodę zaczynasz od namiotu i małej szopy. Każdy budynek produkuje własne materiały, które potem składowane są w szopie. Do zbudowania czegokolwiek będziesz potrzebować bardzo dużo drewna opałowego, gliny, kamieni z kamieniołomu, słomy, skóry, zamków, zawiasów, żelaznych łączników, gwoździ, szkła, sztabek żelaza, złota itp. Więcej informacji na stronie modyfikacji LC_Build Your Noble House.

Gdzie to się znajduje?

Znacznik “Fellburg” będzie znajdować się od razu na mapie. Patrząc na mapę to Fellburg znajduje się trochę nad miastem Falkret. Dokładna lokalizacja poniżej.

Ważne:

Pamiętaj żeby utworzyć czysty zapis przed instalacją modyfikacji i tłumaczenia. Jeśli będziesz chciał odinstalować modyfikację, będziesz musiał wczytać zapis przed instalacją modyfikacji i tłumaczenia lub rozpocząć nową grę, ponieważ modyfikacja wprowadza zmiany, których nie da się cofnąć lub całkowicie usunąć i zapis po odinstalowaniu modyfikacji będzie “brudnym zapisem” (dirty save).

Wymagania:

LC_Build Your Noble House

Hearthfire[/url]

Dawnguard[/url]

Dragonborn

Instalacja:

Wystarczy umieścić plik .esp do folderu Skyrim / Data i podmienić.

Możliwa jest też instalacja tłumaczenia poprzez Nexus Mod Manager.

Odinstalowanie:

Skasuj plik .esp z folderu Skyrim / Data.

Autor modyfikacji – Locaster

Autor tłumaczenia – CARANDIRU123

[/url]Original URL: https://www.nexusmods.com/skyrim/mods/98196

Leave a Reply