Path of the Anti-Mage (Polish Translation)

From Skyrim Nexus Latest Files


For English users: this is only a Polish Translation of Path of the Anti-Mage by Drazhar753

Modyfikacja wprowadza do gry nową “szkołę magii”, dzięki której gracz może wcielić się w pełnoprawnego łowcę magów. Na znajdujących się we włości Rift, niedaleko Pękniny, bagniskach można odnaleźć starożytny kompleks kryjący w sobie sieć kapliczek dających dostęp do mocy wypalających magię. Kosztem punktów cech można tam wykupywać nowe umiejętności, dzięki którym możliwe stanie się szybkie, skuteczne i efektowne niszczenie magii i wszelkich jej praktyków. Wszystkie umiejętności ułożone są w formie wygodnego “drzewka cech”

By móc w pełni korzystać z możliwości jaką daje jedna z cech, zalecana jest instalacja modyfikacji pozwalającej blokować ciosy dwoma broniami. Osobiście polecam w tym względzie Character Behaviors Enhanced. Modyfikacja ta nie wymaga spolszczenia.

UWAGA: Spolszczenie zawiera sporo przetłumaczonych skryptów, co może, choć nie musi, spowodować różnego rodzaju błędy w działaniu moda. W przypadku zaobserwowania nietypowych zjawisk, należy usunąć z tłumaczenia folder scripts lub przynajmniej te pliki z rozszerzeniem .pex które mogą wywoływać problemy.

Do prawidłowego działania spolszczenia POTRZEBUJESZ oryginalnej modyfikacji.Original URL: https://www.nexusmods.com/skyrim/mods/95619

Leave a Reply