Realistic Needs and Diseases 2.0 – Turkce Ceviri

From Skyrim Nexus Latest Files


Bu modla birlikte oynanmasını tavsiye edeceğim modlar :Drinking Fountains of Skyrim : Susadığınızda sürekli hana gitmemek istiyorsanız bunu kurun. Skyrim’in  belirli yerlerine çeşmeler ekler bu mod ile uyumludur. Şişeni doldur katliama devam et…

Frostfall : Oyuna ıslanma, üşüme gibi özellikler ekler Campfire modu ile birlikte kullanılırsa kamp yapma, ateş yakma, ısınma, ocak kurup yemek pişirme gibi özelliklerle daha gerçekçi bir oyun oynayabilirsiniz.

Cloaks of Skyrim : Frostfall ile uyumlu gidebilecek pelerinler. Frostfall varsa sıkı giyinmek şart…  Asıl tavsiye ettiğim Winter Is Coming – Cloaks[/url] bu mod.

Fakat benim oynadığım imparatorluk muhafızların’da pelerin olmasın yamasın’da cloaks.esp gerekli. Aynısını yapacaksanız önce cloaksı indirin. Yüklerken yama seçtiyseniz yalnızca o yamanın esp sini aktif edin cloaks.espi devredışı bırakın, yama yoksa öylece kalsın sadece tek esp aktif olması gerek.

Coffee Mod[/url] : Adı üstünde kahve pişirme modu. Sarhoşluğa iyi gelen ve 2 saat boyunca dayanıklılık ve kilit açma özelliği ekleyen bir mod.

Real Wildlife[/url] : Avladığınız hayvanlardan daha gerçekçi drop alabilme (et, deri vs. düşmesi) imkanı

Bathing in Skyrim [/url]: Kirlenme, yıkanma banyo yapma özelliğiOriginal URL: https://www.nexusmods.com/skyrim/mods/96479

Leave a Reply