Spell Research (Polish Translation)

From Skyrim Nexus Latest Files


For English users: this is only Polish Translation of Spell Research by IronDusk33

Modyfikacja pozwala uczyć się nowych czarów w zupełnie nowy sposób poprzez między innymi badanie już znanych czarów, analizowanie magicznych artefaktów, spisywanie własnych teorii, ważenie roztworów i nie tylko. Całość tworzy przemyślany, ciekawy system rozwoju wprowadzający trzy ścieżki osiągnięcia mistrzostwa magii – jako badacz, alchemik lub awanturnik. Opis każdej z tych ścieżek można znaleźć w czterech dostępnych w grze księgach serii “Badanie czarów”.

Modyfikacja współpracuje z wieloma innymi modami usprawniającymi magię Skyrim. Poniższa lista zawiera tylko te ze zgodnych modyfikacji, które zostały przełożone na język polski:

Apocalypse – Magic of Skyrim (spolszczenie autorstwa anathema83)

Elemental Destruction Magic (spolszczenie autorstwa lordtorus)

Lost Grimoire of Skyrim (spolszczenie mojego autorstwa)

Frostfall (spolszczenie autorstwa elleverer)

Complete Alchemy and Cooking Overhaul (spolszczenie mojego autorstwa)

Shadow Spell Package (spolszczenie mojego autorstwa)

Tentapalooza (spolszczenie autorstwa moryson)

Druid Essentials (spolszczenie [/url]autorstwa Arti707)

Dawnguard Arsenal (spolszczenie autorstwa Szujhinzu)

Na chwilę obecną, osobiście nie mam w planach tłumaczenia innych modyfikacji współpracujących ze Spell Research.

UWAGA: Spolszczenie nie obejmuje części skryptów odpowiedzialnych za informowanie gracza o imporcie czarów. Ponieważ każdy z tych skryptów uruchamia się tylko i zawiera zazwyczaj po jednej linijce tekstu, nie jest to chyba wielką przeszkodą w grze, a ponieważ tłumaczenie skryptów często bywa ryzykowne, podjąłem decyzję by na wszelki wypadek pozostawić je w wersji oryginalnej.

UWAGA 2: Z nieznanych mi przyczyn, w oryginalnej modyfikacji niemożliwe jest przetłumaczenie występujących w niektórych miejscach słów “time” oraz “magicka”. Niestety, nie jestem w stanie ominąć tego problemu.

Do prawidłowego działania spolszczenia POTRZEBUJESZ oryginalnej modyfikacji.Original URL: https://www.nexusmods.com/skyrim/mods/96220

Leave a Reply