The Wheels of Lull Turkish Translation

From Skyrim Nexus Latest Files


Wheels of Lull bilinmezlikle dolu mekaniklerin yeraltı dünyasında, çözülmesi birbirinden zor bulmacalarıyla seni bekliyor. Öyle ki bu Mod; hayal gücüne bile sınır tanımayan silahları, zırhları, ben ingilizcenin üstadıyım diyen ustaları bile zorlayacak seviyedeki karmaşık dil yapısı ve kitaplarıyla Skyrim aleminde bir efsane haline gelmiştir.

 Çevirimde muhakkak ki hatalar olacaktır ama en azından temel kavramları ve çözümleri çok daha kolay bir şekilde anlayabileceğinizi garanti ederim.

Scripts komutlarındaki çevirilerim oyundayken sizi bilgilendirmek için açılan pencerelerin Türkçe çevirisidir. SKSE kullanıcıları açısından bir sorun teşkil etmez, ancak oyunu ham halinde kullanan oyuncular Scripts komutlarını Türkçe olarak göremeyebilir.. Bu tarz kullanıcılarda çalışmaması durumunda veya yüklememeniz halinde sadece Wheels of Lull Modu  içerisindeki bilgilendirme Pencereleri İngilizce olarak karşınıza çıkacaktır.

Öncelikle Ana Modu indirerek yükleyin..

Modu Türkçeleştirmek için oyunun yüklü olduğu dizindeki Data klasörü içerisine hem scripts klasörünü hem de WheelsOfLull.esp dosyasını kopyalayın. Mod menüsünden WheelsOfLull.esp’yi aktif etmeyi de unutmayın.

Mod görevlerinin açılabilmesi için belirli bir seviyede olmanız ve büyük şehirlerden birisine gitmeniz yeterli olacak. Karşınıza dans ederek konuşan mekanik bir varlık olan Milisaniye Llavados çıkacak. Onun cansız bedeninden gizemli bir objeyi alacaksınız ve böylece o muhteşem yeraltı şehrindeki maceralara hazır hale geleceksiniz.

Herhangi bir sorun yaşayacak olursanız buralardayım.Original URL: https://www.nexusmods.com/skyrim/mods/95651

Leave a Reply