Vigilant Voiced – Spolszczenie (Polish Translation)

From Skyrim Nexus Latest Files


For English users: this is only Polish Translation of Vigilant by Vicn and its Voice Addon[/url] by Aelarr

Vigilant to niesamowity, wielki jak oficjalne DLC, mocno inspirowany serią Dark Souls mod zadaniowy pozwalający graczowi dołączyć do Straży Stendarra. Jest podzielony na cztery etapy, z których każdy składa się z serii utrzymywanych w mrocznym klimacie misji, podczas których przyjdzie podjąć wiele niejednoznacznych moralnie decyzji (które mogą się zemścić w jednym z czterech dostępnych zakończeń), zdobyć całe góry nowego ekwipunku, wielokrotnie stawić czoła hordom daedr, a nawet samemu Molag Balowi. Po drodze będzie można spotkać znane z serii Elder Scrolls sławy, takie jak Jyggalag, święta Alessia oraz Lamae Bal, pierwsza wampirzyca. Przede wszystkim jednak, gracz zyska okazję sprawdzenia swoich umiejętności w starciach z wieloma bossami, z których nie wszyscy będą zachowywać się zgodnie z typowymi dla gry mechanizmami i będą mieć w zanadrzu niejedną niespodziankę.

Przygodę można rozpocząć w gospodzie Wichrowe Wzgórze w Gwieździe Zarannej, w której przesiaduje Strażnik Altano. Należy jednak pamiętać, że mod jest trudny. BARDZO trudny. Zaleca się by rozpocząć grę, mając przynajmniej 40 poziom doświadczenia.

Spolszczenie jest dostępne w dwóch wersjach – jako plik .esm oraz .esp. Różnią je wyłącznie kwestie techniczne, ale lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie w wersji .esm (oczywiście, oryginalny mod oraz angielski dubbing także muszą być tego typu). Sprawi to, że gra będzie traktować modyfikację bardziej priorytetowo, a to pozwoli uniknąć ewentualnych błędów. NIE WOLNO zmieniać wersji .esp na .esm (i vice versa) podczas gry!

No i na koniec prośba do wszystkich korzystających by nie ignorowali popełnionych przeze mnie błędów i śmiało o nich informowali. A jeśli ktoś zechce jeszcze podzielić się jakimś dobrym słowem, to zrobi mi wielką przyjemność i tylko zachęci by dalej robić translatorską robotę.

Do prawidłowego działania spolszczenia POTRZEBUJESZ oryginalnej modyfikacji oraz angielskiego dubbingu[/url].Original URL: https://www.nexusmods.com/skyrim/mods/96804

Leave a Reply